.

מדף אחסון KJLY במבוק מעל המקלחת הניתנת להרחבה של האמבט ואמבטיה מדפי אחסון מגש רב -פונקציונלי, 108235.5 סמ/42.5

מדף אחסון KJLY במבוק מעל המקלחת הניתנת להרחבה של האמבט ואמבטיה מדפי אחסון מגש רב -פונקציונלי, 108235.5 סמ/42.5

ILS 1.33

זמינות
המוצר זמין

גודל : 108*23*5 אביזרי אמבטיה : זהו מדף אמבטיה שיקל על זמן ההרפיה שלך. הפוך את חדר האמבטיה היומי הרגיל שלך לחוויית ספא ​​ביתית מרגיעה. מחוספס ועמיד : מתלה האמבטיה עשוי במבוק טבעי. זה לא עובש, סדקים, עמיד, ובעל מראה נשיאה חזקה ויפה. הוא משוטט ביד שוב ושוב ומרגיש חלק ונוח. זה עוזר טוב לחיי האמבטיה שלך. עיצוב אינטימי : מתלי אמבטיה הם עיצוב נשלף, המתאים לאמבטיות שונות; רב-פונקציונלי כדי לענות על צרכיהם של אנשים שונים. פשוט לשימוש : אין צורך להרכיב את מדף האמבטיה, פשוט שלף את זרוע ההרחבה כך שתתאים לאמבטיה שלך, אתה יכול להתחיל להשתמש בו, קל לקפל ולאחסן. גודל : 108*23*5. אביזרי אמבטיה : זהו מדף אמבטיה שיקל על זמן ההרפיה שלך. הפוך את חדר האמבטיה היומי הרגיל שלך לחוויית ספא ​​ביתית מרגיעה. מחוספס ועמיד : מתלה האמבטיה עשוי במבוק טבעי. זה לא עובש, סדקים, עמיד, ובעל מראה נשיאה חזקה ויפה. הוא משוטט ביד שוב ושוב ומרגיש חלק ונוח. זה עוזר טוב לחיי האמבטיה שלך. עיצוב אינטימי : מתלי אמבטיה הם עיצוב נשלף, המתאים לאמבטיות שונות; רב-פונקציונלי כדי לענות על צרכיהם של אנשים שונים. פשוט לשימוש : אין צורך להרכיב את מדף האמבטיה, פשוט שלף את זרוע ההרחבה כך שתתאים לאמבטיה שלך, אתה יכול להתחיל להשתמש בו, קל לקפל ולאחסן. מפרט : שם : אמבטיה נשלפת מתלה : עבודת יד טהורה ניתנת לניתוח : גודל מדרג : 108*23*5.1 אינץ 'אלמנט : יכולת צבע מוצקה : בתוך רשימת 10 ק"ג : 1 X אחסון אמבטיה רקדד זה טהור לזו של זמן האמבטיה שלך וזמן 10 ק"ג. קח את הלחץ הנוסף על החיים על ידי הפיכת מקלחת ורחצה מהנה ומרגיעה יותר עם קאדי מגש אמבטיה זה. אתה יכול להתרחץ ולהשרות באמבטיית בועה עם כוס יין, לצפות בסרט האהוב עליך, לקרוא ספר ועם כל אביזרי האמבט שלך בהישג יד. לא תצטרך להזיז שריר! מגש האמבטיה המעוצב להפליא לאמבטיה עכשיו ובקרוב תחווה אמבטיות ארוכות ומרגיעות כדי לשטוף את הלחץ שלך. יש לך שאלות, אנא השאר את ההודעות שלך, אנו מבטיחים להשיב לך תוך 24 שעות ולהציע לך את השירותים הטובים ביותר.

למאפיינים

Name:
retractable bathtub rack
Craft:
pure handcraft
Scalable:
scalable
Size:
108*23*5.5 cm/42.5×9.0×2.1 Inch
Popular element:
solid color
Bearing capacity:
within about 10kg
Package list:
1 x Bathroom Storage Rack:
Add that pure bliss to your bath time and take the extra stress of life away by making showering and bathing more enjoyable and relaxing with this bathtub tray caddy. You can bathe and soak away in a bubble bath with a glass of wine, watching your favourite film, reading a book and with all your bath accessories within easy reach. You won’t have to move a muscle!:
This beautifully crafted bath tray for tub now and soon you’ll be experiencing long and calming baths to wash your stress away.:
Service Guarantee:
Our products are carefully selected,please rest assured to buy.:
If you have any questions, please leave your messages, we promise to reply you within 24 hours and offer you best services. :