.

תבנית אקרילית, תבנית אקרילית עשה זאת בעצמך עמידה, נוחה לתיק ארנק ארנק קצר דפוסי תפירה למטרות כלליות

תבנית אקרילית, תבנית אקרילית עשה זאת בעצמך עמידה, נוחה לתיק ארנק ארנק קצר דפוסי תפירה למטרות כלליות

ILS 1.67

זמינות
המוצר זמין

את משטח עם שכבה של קראפט נייר, יכול למנוע התנגשות ושריטות במהלך הובלה את משטח עם שכבה של קראפט נייר, יכול למנוע התנגשות ושריטות במהלך הובלה. ברור ושקוף אקריליק תבנית הוא קל לחסוך ויכול לשמש במשך זמן רב. המוצר באמצעות חומר אקרילי באיכות טובה, עמיד לחיי שירות ארוכים. דפוס עור יכול לעשות ארנק קצר, שהוא מתנה מיוחדת עבור עצמך. תבנית זו היא כלי עמיד, מתאים לחיתוך מדויק ונוח לחיתוך דפוסי עור. עור דפוס יכול לעשות קצר ארנק, אשר הוא מתנה מיוחדת לעצמך2. תבנית זו הוא עמיד כלי, מתאים מדויק חיתוך ונוח לחיתוך עור דפוסים3. ברור ושקוף אקריליק תבנית הוא קל לחסוך ויכול לשמש במשך זמן רב4. את משטח עם שכבה של קראפט נייר, יכול למנוע התנגשות ושריטות במהלך תחבורה5. המוצר באמצעות טוב באיכות אקריליק חומר, עמיד ארוך שירות חיימפרט : סוג פריט : אקריליק תבניתחומר : אקריליקפונקציה : את תבנית יכול לשמש כדי להפוך קצר ארנקסיים סגנון : קצר ארנקחומר תיאור : כ.08 סנטימטר / 1 ~ 2 אינץ ' (לעיון בלבד)הצעות לשימוש : 1. מומלץ לחתוך עור קשה, כמו עור צמחי, עם מרצע לאורך קו התבנית, או לחתוך ישירות בעזרת סכין עור. עבור כמה עור מעובד על ידי מלאכת יד מיוחדת, קליפת המוח לא יכול להיות מסומן עם ינשוף, אז זה צריך להיות לחתוך עם כסף מילוי עט משיכות.4 ברשימת חבילה : 4 איקס תבנית אקריליק.

למאפיינים

Item Type:
Acrylic Template
Material:
Acrylic
Function:
The template can be used to make short wallet
Finished Style:
Short wallet
Material Description:
Approx. 2.54 ~ 5.08cm / 1 ~ 2in(for reference only)
Suggestions for Use:
1. Hard leather, such as vegetable leather, is recommended to be cut with an awl along the pattern line, or directly cut with a leather knife.:
2. For some leather processed by special crafts, the cortex cannot be marked with an awl, so it needs to be cut with silver refill pen strokes.:
Size:
Approx. 11 x 19.5cm / 4.3 x 7.7in
11 x 8.7cm / 4.3 x 3.4in:
11 x 20.5cm / 4.3 x 8.1in:
6.8 x 8.7cm / 2.7 x 3.4in:
Package List:
4 x Acrylic Template :