.

ברזי שחור פליז אמבטיה כיור ברז חם וקר מיקסר קיר רכוב מפל ברז ידית אחת מיקסר ברז

ברזי שחור פליז אמבטיה כיור ברז חם וקר מיקסר קיר רכוב מפל ברז ידית אחת מיקסר ברז

ILS 91.10

זמינות
המוצר זמין

מקלחות כף יד מפל זרבובית : את אמבטיה ברז מספק ברור ויציב למינרית זרם, המספק יפה מים מצגת. ידית מנוף נועד עבור קלות שימוש עבור זרימת מים והתאמת טמפרטורה. טפטוף-משלוח שסתום : מובנה קרמיקה דיסק מחסנית, גבוהה חותם ביצועים מחסנית שסתום לספק לך חלק זרם והסתברות נמוכה של דליפה. משטח משטח קפדני : הברזים על ידי מכונת השחזה והברקה מדויקת, ולאחר מכן על ידי שחיקה ידנית של מספר פאס כדי להבטיח שום פגם במשטח המוצר, עמידות בפני קורוזיה, נצחית. יפה ואלגנטי עיצוב : זה הוא אידיאלי כמו כיור או אמבטיה ברז. הברז נראה פשוט ונדיב, הברז קל לשימוש וגם מאפשר להתאים את טמפרטורת המים בצורה מדויקת ומהירה מאוד. כף יד מקלחותמפרט : סגנון : עכשווימספר ידיות : ידית אחתסוג התקנה : קיר רכובסגנון : בעל יחיד חור אחדמסתם ליבה חומר : קרמיקהמתאים : חדר אמבטיה/ מלוןסגנון זרימה : מפל שקעצבע : שחוראגן ברז : אמבטיה ברז ברזתכונות : חם וקר מיקסר ברז. קל להתקנה ונקיה. אידיאלי לבית ומסחרי, מלון, וילה. להשלים עם מים צינורות ואבזרים. ידית מתג הוא קל ונוח. המוצרים שלנו נמדדים ביד, אשר עשוי להיות טעויות קטנות בגודל, התמונה היא המוצר האמיתי. עם זאת, קל כרומטית סטיות עשוי להתרחש בשל שונים תאורה ותצוגה הגדרות. אנא הבן ותודה רבה לך. אנו שומרים על סטנדרטים גבוהים של מצוינות ושואפים לשביעות רצון לקוחות 100% ! אנא פנה אלינו אם יש לך כל מוצר בעיה. אם אתה רוצה להזמין הזמנות גדולות, מעורב הזמנות או פריטים שונים, אנא אל תהסס לפנות אלינו כדי שנוכל להציע לך מוצר הנחות.

למאפיינים

Style:
Contemporary
Number of Handles:
Single Handle
Installation Type:
Wall Mounted
Style:
Single Holder Single Hole
Valve Core Material:
Ceramic
Suitable:
Bathroom/ Hotel
Spout Style:
Waterfall outlet
Color:
Black
basin tap:
Bathroom faucet tap
FEATURES:
Hot and cold mixer faucet. :
Easy to install and clean. :
Ideal for home and commercial,Hotel, villa. :
Complete with water hoses and accessories. :
Handle switch is easy and convenient. :
Product Inspection:
1. Our products are measured by hand, which may be minor errors in size, The image is the real product. However, slight chromatic aberrations may occur due to various lighting and display settings. please understand and thank you very much. :
2. We maintain high standards of excellence and strive for 100% customer satisfaction! Please contact us if you have any product problem. :
3. If you want to order large orders, mixed orders or various items, please do not hesitate to contact us so we can offer you product discounts. :